fbpx

Tarpininkavimas su paskola

Tarpininkavimas su paskola


Tarpininkavimas su paskola

 • 1

  Užklausa arba skambutis

  Gavę užklausą ar skambutį mūsų NT ekspertas nemokamai apžiūrės Jūsų butą. Po apžiūros suskaičiuos už kokią didžiausią kainą galima jį parduoti.

 • 2

  Konsultacija

  Mūsų Partneris NT ekspertas suteiks Jums konsultaciją, kurios metu atsakys į visus Jums rūpimus klausimus apie tarpininkavimo paslaugą.

 • 3

  Tarpininkavimo sutartis

  Pasirašius tarpininkavimo paslaugų sutartį su Partneriu NT ekspertu bus pradėtas Jūsų turto pardavimo procesas. PARDUOKBUTA.lt suteiks Jums iki 5000 Eur paskolą. Paskola galės būti panaudota, kaip pradinis įnašas kito būsto pirkimui ar kito turto įsirengimui ir remontui

 • 4

  Pardavimo procesas

  Jums patogiu metu mūsų Partneris NT ekspertas nufotografuos Jūsų turtą, parengs pardavimo planą ir skelbimus, kuriuose išryškins visus Jūsų turto privalumus. Visa tai padės pritraukti daugiau pirkėjų ir gauti didžiausią kainą.

 • 5

  Pirkėjų apžiūros

  Sutaupysime Jūsų laiką ir pinigus, nes mes investuosime į pirkėjų paiešką ir atliksime visą darbą už Jus.

 • 6

  Derybos su pirkėjais

  Partneris NT ekspertas sutaupys Jūsų laiką atrenkant motyvuotus pirkėjus, suvaldys derybų įtampą ir atsakys į pirkėjui iškilusius klausimus.

 • 7

  Pardavimas

  Partneris NT ekspertas pasirūpins visais reikiamais dokumentais, užtikrins saugų buto pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymą ir sklandų atsiskaitymą. Paskolą grąžinsite tik tada, kai bus parduotas Jūsų butas.

Pastabos
1. Jei pardavus ketinate pirkti kitą butą galite pasinaudoti buto keitimo paslauga.
2. Jei skubate parduoti butą galite pasinaudoti buto pardavimo paslauga.
3. Partneris NT ekspertas – yra laisvai rinkoje dirbantis NT brokeris su kuriuo mūsų kompanija turi bendradarbiavimo sutartį. Mūsų Partneriai NT ekspertai yra tik ilgą darbo patirtį ir nepriekaištingą reputaciją turintis NT brokeriai. PARDUOKBUTA.lt garantuoja kokybišką paslaugą ir prisiima visą atsakomybę už Partnerių NT ekspertų veiksmus.