Paslaugos | PARDUOKBUTA.lt

Butų supirkimas

Sumokėsime Jums avansą per 24 valandas ir nupirksime butą už rinkos kainą per kelias dienas. Visus pinigus už butą sumokėsime Jums iš anksto bei padengsime visus mokesčius notarui. Po pardavimo bute galėsite nemokamai gyventi iki 90 dienų. Mes viskuo pasirūpinsime, todėl Jūs nepatirsite jokio streso, jokių išlaidų ir būsite tikri, kad neprarasite savo pinigų.

Perkame: tvarkingus, nenaudojamus ir apleistus butus, bendrabučius ir jų dalis; paveldėtus butus, paveldėjimo teises, taip pat padedame susitvarkyti paveldėjimo dokumentus ir mokesčius; įkeistus, užstatytus ir turinčius skolų butus, padedame padengti skolas; butus su nuomininkais ir kitais gyventojais.

Konsultacija ir buto vertinimas

Mes teikiame nemokamas konsultacijas buto pardavimo, pirkimo ir nuomos klausimais. Konsultuojame buto paveldėjimo, skolų, areštų, pasidalinimo ir mokesčių klausimais. Atliekame nemokamus butų vertinimus, nustatome rinkos kainą ir rekomenduojame geriausią buto pardavimo, pirkimo ar nuomos kainą. Susitikimas su mumis nieko neįpareigoja ir tikrai nieko nekainuoja.

Butų keitimas

Norite keisti butą? Išsirinkite Jums patinkantį mūsų parduodamą butą ir mes jį iškeisime į Jūsų butą su mūsų arba Jūsų priemoka. Į mūsų butą galėsite persikelti, pradėti remonto arba įsirengimo darbus iškarto, kai tik pasirašysime butų keitimo sutartį.

Tarpininkavimas parduodant butą

Naudojantis šia paslauga, Jūsų butas bus parduotas greitai, saugiai ir už didžiausią rinkos kainą, o Jūs sutaupysite savo pinigus, laiką ir nepatirsite jokio streso. Mes pasirūpinsime visu buto pardavimo procesu (buto pateikimas ir reklama, pirkėjų apžiūros ir derybos, preliminarios sutarties pasirašymas ir avansas, dokumentų tvarkymas ir notarinis sandoris, saugus atsiskaitymas). Mes padėsime gauti visus reikiamus dokumentus ir leidimus (įgaliojimus, buto kadastrinius matavimus, buto vertinimą, paskolą, leidimą parduoti ar pirkti butą iš teismo, banko leidimą parduoti butą, padėsime susitarti su antstoliais, bankais ar būsto paskolų draudimu).

PRIVALUMAI:

  • Jokių administravimo mokesčių.
  • Sumokėsite mums tik tada, kai parduosime Jūsų butą.
  • Atsiskaityti galėsite dalimis per 5 mėnesius.
  • Sutartį galėsite nutraukti bet kuriuo jos galiojimo metu.
  • Mūsų komanda visuomet bus pasiekiama jei ko prireiks.

Tarpininkavimas su garantija

Sumokėsime Jums 10% pradinį įnašą, kaip garantą, kad nupirksime Jūsų butą už sutartą kainą per 90 dienų. Jūs būsite garantuoti, kad sutartu laiku gausite sutartą sumą. Mes tuo metu dėsime visas pastangas, kad surastumėme naujus šeimininkus Jūsų butui. Suradus pirkėją už didesnę kainą Jūsų butą parduosime jam, o gautą skirtumą tarp sutartos pirkimo ir gautos pardavimo kainos pasidalinsime su jumis pusiau. Nepavykus surasti pirkėjo per sutartą laiką, garantuojame, kad Jūsų butą nupirksime už sutartą kainą, sutartu laiku arba Jums liks mūsų sumokėtas 10% pradinis įnašas. Užtikriname, kad papildomai nereikės mokėti Jokių tarpininkavimo ar komisinių mokesčių. Pasirinkus šią paslaugą yra net 87% tikimybė, kad butą parduosime brangiau.

Tarpininkavimas su paskola

Pasirašius su mumis tarpininkavimo paslaugų sutartį dėl buto pardavimo, mes galime suteikti iki 5000 Eur paskolą kito turto pirkimo avansui, įsirengimui, remontui, įsipareigojimų, skolų padengimui ar kitiems poreikiams. Paskolą mums grąžinsite tik tada, kai parduosime Jūsų butą.

Butų supirkimas su atpirkimu

Reikia skubiai pinigų? Mes apskaičiuosime Jūsų buto vidutinę rinkos kainą per 24 valandas ir per kelias dienas sumokėsime Jums iki 70% Jūsų buto vertės. Buto pardavimas su atpirkimo teise forminamas pas notarą, todėl yra visiškai saugus. Gautais pinigais galėsite laisvai disponuoti pagal savo poreikius ir toliau gyventi savo bute. Atsipirkti savo butą ir grąžinti gautus pinigus galėsite per 12 mėnesių.

Buto nuomos administravimas

Turite paveldėtą ar atliekamą butą? Įsigijote butą nuomai? Gyvenate kitame mieste ar šalyje? Nenorite užsiimti nuomos administravimu? Mes galime Jums padėti. Mes teikiame ilgalaikės butų nuomos administravimo ir priežiūros paslaugas. Už Jus surasime nuomininkus ir pasirašysime buto nuomos sutartį. Kas mėnesį surinksime nuomą ir komunalinius mokesčius. Pinigus galime priimti mes arba nuomininkas gali pervesti tiesiai Jums. Keičiantis buto nuomininkui, mes viskuo pasirūpinsime (sutvarkysime butą ir surasime naują buto nuomininką).