fbpx

Blogas

Naujausios rinkos naujienos

Sėkmingi sandoriai griauna mitus apie butų supirkėjus

Nors platformos „parduokbuta.lt“, siūlančios per 24 valandas nupirkti butą, kolektyvas jau skaičiuoja ketvirtus savo gyvavimo metus, jos įkūrėjas ir vadovas Vaidas Šukys teigia, kad vis dar susiduria su skeptišku žmonių požiūriu dėl kompanijos vykdomos veiklos. Įsišaknijusi nuomonė, kad visi, kurie verčiasi nekilnojamojo turto supirkimu, tik ir nori apgauti apie nekilnojamojo turto rinkos kainas nenusimanančius tautiečius, verčia įmonės „parduokbuta.lt“ vadovą dar labiau pasitempti.

Anot V. Šukio, nors laukinio kapitalizmo laikai jau seniai praeityje, tačiau žmonės vis dar nepasitiki būtų supirkėjais, kadangi vyrauja nuomonė, jog šie už nekilnojamąjį turtą siūlo daug mažiau, nei realiai egzistuojančios butų kainos:
„Tiesą pasakius, teko girdėti atvejų, kai pasikliovę nesąžiningų butų supirkėjų pažadais, už butą jo savininkai gavo vos pusę jo realios vertės. Laimei, butų supirkimo ir pardavimo kompanija „parduokbuta.lt“ veikia kitaip: stengiamės, kad sandoris būtų naudingas tiek mūsų klientui, tiek ir mums patiems, todėl už įsigyjamus butus siūlome vos 6-12% mažesnę nei rinkos kainą. Mūsų dėka butų savininkai gali greitai ir saugiai išspręsti visus buto pardavimo rūpesčius“,– pokalbį pradėjo V. Šukys.
Situaciją blogina ir nekilnojamojo turto brokeriai, kurių skelbimais su tekstu „Pirkčiau butą Jūsų name“ nusėtos daugiabučių laiptinių sienos.

„Dažnai tokie „butų pirkėjai“ iš tiesų nieko neperka, o tik siūlo ne visada kokybiškas tarpininkavimo paslaugas. O blogiausia, kad savo ketinimus jie atskleidžia tik tada, kai susitinkate pakalbėti apie buto pardavimą. Taip gaišinamas visų laikas. Kompanija „parduokbuta.lt“ užsiima tiesioginiu būtų pirkimu ir pardavimu ir jeigu buto savininkas sutinka jį parduoti, avansą jam išmokame per 24 val. Avanso dydis gali siekti nuo 5 iki 100% visos būsto vertės“, – teigė pašnekovas.
Siekdamas, kad buto pardavimas netaptų galvos skausmu, o jo savininkai jaustų maksimalų komfortą ir rūpestį, „parduokbuta.lt“ įkūrėjas nusprendė laikytis vieno įsitikinimo – išlaidas už notaro paslaugas sumoka įmonė:
„Rinkoje įprasta, kad pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį, už notaro paslaugas moka abi šalys pusiau. Tuo tarpu mes visada laikomės vieno iš savo principų – visada sumokame už išlaidas notaro kontorai“, – pasakojo V. Šukys.

Dar vienas momentas, dėl kurio nerimauja apie buto pardavimą galvojantys asmenys, yra baimė, kad susitikimo su „parduokbuta.lt“ specialistu metu, jis įnirtingai spaus pasirašyti sutartį:
„Dėl to tikrai nevertėtų jaudintis. Susitikimo su mūsų specialistu metu bus kalbama tik apie Jūsų buto būklę ir atsakoma į klausimus apie mūsų paslaugą – spaudimo, pavadinimu „Parduok butą“, tikrai nebus. Kviečiame užsukti į mūsų internetinę svetinę, kur suvedus savo buto duomenis, gausite ne tik mūsų pasiūlymą pirkti butą, bet ir sužinosite, kokia reali Jūsų buto kaina“, – tikino „parduokbuta.lt“ įkūrėjas.