fbpx

D.U.K

D.U.K


Dažniausiai užduodami klausimai

PARDUOKBUTA.lt superka butus tiesiogiai iš pardavėjų. Tarpininkavimo paslaugų PARDUOKBUTA.lt neatlieka. Tarpininkavimo paslaugas teikia mūsų partneriai NT brokeriai.

Iš rinkos kainos atimamas PARDUOKBUTA.lt aptarnavimo mokestis ir gaunama suma kurią gaunate į rankas. Aptarnavimo mokestis gali svyruoti nuo 6% iki 12%, tačiau vidutiniškai taikome 8% aptarnavimo mokestį. Aptarnavimo mokesčio dydis priklauso nuo perkamo buto vietos ir būklės.

Aptarnavimo mokestis tai suma į kurią yra įskaičiuotas šie kaštai ir išlaidos: įmonės išlaikymas, darbo užmokestis, technologijų palaikymas, marketingas, notaro mokesčiai, buto išlaikymas, buto remonto darbai, pirkėjų paieška, buto pardavimas, kompanijos uždarbis.

Rinkos kaina skaičiuojama remiantis Registrų centre įregistruotais ir užfiksuotais realiai įvykusiais panašių butų sandoriais. Skaičiuojant atsižvelgiama į buto: vietą, namo statybos metus, namo tipą, aukštą, bendra namo aukštų skaičių, kambarių skaičių, buto plotą, langų kryptį, renovacijos, langų, durų, grindų, sienų, lubų, elektros, vamzdyno būklę, ar butas su balkonu, baldais, buitinė technika, vonios ir virtuvės santechnika.

Kai butus perka PARDUOKBUTA.lt visus notaro mokesčius sumoka pirkėjas – PARDUOKBUTA.lt.
Kai butus parduoda PARDUOKBUTA.lt visus notaro mokesčius sumoka pirkėjas – klientas.

Butus perka juridiniai arba fiziniai investuotojai sudarę sutartis su PARDUOBUTA.lt internetine platforma.

Perkame butus su skolomis už nesumokėtas komunalinias paslaugas: elektrą, dujas, šaltą ir karštą vandenį, šildymą, daugiabučio administravimą, šiukšles ir t.t.
Perkame įkeistus butus: bankams, kredito unijoms, privatiems juridiniams ir fiziniams asmenims.
Perkame antstolių ir bankroto administratorių areštuotus butus.

Nuolatos perkame butus: tvarkingus, be remonto, su skolomis, paveldėtus, įkeistus, areštuotus, su nuomininkais ir t.t.

Skolas sumoka PARDUOKBUTA.lt ir tą sumą (lygią sumokėtai skolai) išskaičiuojame iš buto pirkimo kainos. Skolas taip pat gali sumokėti ir pats savininkas. Tokiu atveju, dažniausiai, sumokamas pradinis įnašas už butą lygus skolos dydžiui.

Jeigu paveldėjote butą ir nenorite laukti 3 mėnesius, mes galime nupirkti paveldėjimo teises.

Jeigu gyvenate kitame mieste ar šalyje, mes galime atstovauti Jus su įgaliojimų parduodant butą ar tvarkant paveldėjimo ar kitus dokumentus.

Turite klausimų?

Parašykite mums savo klausimus el. paštu: info@parduokbuta.lt arba susisiekite telefonu: +370 657 04050