fbpx

Atsiliepimai

Atsiliepimai


Icon Image

Laurynas, 30 m. (pardavėjas)
2019-10-02 Panevėžys

Labai draugiškas ir malonus aptarnavimas. Visus dokumentus paruošia, visais klausimais pakonsultavo. Viska labai greit sutvarkė, esu patenkintas pardavimu. Tikrai galiu rekomenduoti visiem klientams. Ačiū už paslaugas.

Icon Image

Laima, 45 m. (pardavėja)
2019-08-05 Panevėžys

Džiaugiuosi, kad yra tokia firma, kurios pagalba galėjau greitai parduoti butą. Labai greitai buvo pervesti pinigai už butą. Ypač nuoširdžiai dėkoju gerb. Sandrai ir Vaidui. Sėkmės darbuose!

Icon Image

Marius, 25 m. (pirkėjas)
2019-06-27 Panevėžys

Likau patenkintas kompanijos paslaugomis. Viskas labai paprasta, leido patiems neskubant apžiūrėti pirkinį. Dokumentų tvarkymas vyko gan sklandžiai. Na ką čia be pridursi, buvo verta naudotis jų paslaugomis.

Icon Image

Sigita, 45 m. (pardavėja)
2019-06-13 Panevėžys

Visiems norintiems parduotį neklinojamajį turtą rekomenduočiau PARDUOKBUTA.lt

Icon Image

Kęstutis, 63 m. (pardavėjas)
2019-05-30 Panevėžys

Viskas vyko labai greitai, pinigai buvo gauti dar prieš pasirašant notarinę pirkimo-pardavimo sutartį. Rekomenduočiau ir kitiems.

Icon Image

Leonardas, 20 m. (pirkėjas)
2019-05-10 Panevėžys

Suteikia reikalingas paslaugas, viską išsamiai parodo. Lūkeščius pateisina puikiai, darbas atliktas punktualiai ir atsakingai. Visiems rekomenduočiau PARDUOKBUTA.lt paslaugas!

Icon Image

Dovilė, 28 m. (pirkėja)
2019-05-07 Panevėžys

Puikus aptarnavimas, leidžia vieniems apžiūrėti būstą. Mums tai patiko, nes galėjome ramiai neskubant viska apžiūrėti. Likome patenkinti įsigytu savo nauju būstu.

Icon Image

Darius, 53 m. (pardavėjas)
2019-05-07 Panevėžys

Likau labai patenkintas sandoriu. Viskas buvo atlikta profesionaliai. Rekomenduoju.

Icon Image

Liudvika, 60 m. (pardavėja)
2019-05-06 Panevėžys

Apie Parduokbuta.lt sužinojau iš reklamos internete. Suteiktas paslaugas ( parduodant butą) galiu vertinti teigiamai. Informacija buvo suteikta laiku ir tiksli. Sandoris įvyko pagal susitarimą. Šios firmos paslaugomis rekomenduočiau naudotis kitiems klientams.

Icon Image

Tomas, 23 m. (pardavėjas)
2019-05-03 Panevėžys

Likau labai patenkintas pasirinkęs PARDUOKBUTA.lt. Nusprendęs, jog buvo laikas parduoti buta, pardavimo sandoris buvo atliktas ir sutvarkytas praktiškai per pusdienį, ko nesitikėjau iš pradžių. Rekomenduoju visiems.

Icon Image

Rimvydė, 27 m. (pirkėja)
2019-01-07 Panevėžys

Patys geriausi atsiliepimai! Pirmą kartą perkant būstą suteikė visą informaciją ir konsultavo įvairiais klausimais. Nesitikėjau, kad taip greitai ir sklandžiai galima nusipirkti. PARDUOKBUTA.lt rekomenduočiau visiems kurie nori įsigyti butą greitai ir gauti visakeriopą pagalbą. Ačiū Jums!

Icon Image

Silvestra, 56 m. (pardavėja)
2019-01-07 Panevėžys

Džiaugiuosi, kad yra tokia firma, kuri greitai tvarko būto pardavimo klausimus, operatyviai perveda pinigus, ačiū, kad jus esate, sekmės darbuose.

Icon Image

Margarita, 37 m. (pardavėja)
2018-11-05 Panevėžys

Pardaviau buta šiai įmonei, tikrai galiu rekomenduoti. Patikima įmonė, puikus kolektyvas!

Icon Image

Daiva, 48 m. (pardavėja)
2018-11-03 Panevėžys

Norintiems parduoti butą, kreiptis į "PARDUOKBUTA.lt" - tikrai puikus sprendimas. Sutarus dėl kainos, viskas vyksta greitai ir profesionaliai. Pardavėjui niekas nekainuoja. Rekomenduoju šią įmonę visiems, kas patys neturi laiko ieškotis pirkėjų, bet turi rimtus ketinimus parduoti butą.

Icon Image

Raimundas, 53 m. (pirkėjas)
2018-10-31 Panevėžys

Teko naudotis parduokbuta.lt paslaugomis ir likau labai patenkintas, tai tikri savo srities profesionalai. Visas procesas iki pabaigos buvo sklandus, visada jaučiau pagalbą iš šios įmonės darbuotojų. Visiems kuriems reikia tokios paslaugos REKOMENDUOJU naudotis parduokbuta.lt paslaugomis - tai patikima ir profesionalu.

Icon Image

Santa, 30 m. (pirkėja)
2018-10-18 Panevėžys

Įsigijau butą iš PARDUOKBUTA.LT Rekomenduoju visiems , nes pirkimas įvyko greitai ir labai sklandžiai. Apie PARDUOKBUTA.LT sužinojau internete. Labiausiai patiko , kad butą galėjau apžiūrėti viena pasiėmusi raktus ir neskubėdama, ramiai jį įvertinti ir apsispręsti dėl pirkimo.

Icon Image

Greta, 27 m. (pirkėja)
2018-10-08 Panevėžys

Pirkome butą su naujai įsigaliojusia valstybės parama jaunoms šeimoms Panevėžio mieste iš Parduokbuta.lt. Įmonė ne tik geranoriškai sutiko laukti  kelis mėnesius, kol įstatymas įsigalios, bet jam įsigaliojus bendradarbiavo ir skubiai teikė paramai gauti reikiamus dokumentus ir informaciją. Perkantys pirmą NT savo gyvenime nežinodami nuo ko pradėti gavome visą reikiamą informaciją ir dar daugiau - vertingų patarimų.

Icon Image

Simona, 24 m. (pirkėja)
2018-09-27 Panevėžys

Labai greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Sandoris įvyko labai sklandžiai.

Icon Image

Petronė, 62 m. (pardavėja)
2018-09-24 Panevėžys

Kreipiausi į šią įmonę dėl buto pardavimo. Buvo sureaguota gerai ir greitai. Pinigai pervesti labai greitai. Esu patenkinta. Rekomenduočiau ir kitiems, norintiems greitai parduoti butą kreiptis į šią įmonę.

Icon Image

Jevgenija, 37 m. (pardavėja)
2018-09-18 Panevėžys

Aptarnavimas greitas ir profesionalus. Pinigus gavome prieš sandorį, turejome pakankamai laiko išsikraustyti. Labai puiki komanda, labai malonus bendravimas dėl reikalų susijusių su sandoriu. Labai ačiū jums!

Icon Image

Inga, 36 m. (pardavėja)
2018-09-17 Panevėžys

Viskas praėjo super, rekomenduoju, kam reikia greitumo ir konkretumo. Sandoris buvo suderintas greitai, pinigai pervesti dar prieš sandorį. Sekmės jums!

Icon Image

Kristina, 35 m. (pirkėja)
2018-08-10 Panevėžys

Pirkau butą iš parduokbuta.lt. Buto pirkimas vyko sklandžiai ir operatyviai, malonus aptarnavimas. Drąsiai rekomenduoju savo pažįstamiems. Apie parduokbuta.lt sužinojau iš reklamos internete.

Icon Image

Ilona, 50 m. (pirkėja)
2018-08-09 Panevėžys

Malonus bendravimas dėl dalykiškų reikalų, susijusių su sandoriu. Sandoris įvyko sklandžiai ir geranoriškai. Derybų eigoje kilus klausimams, jie buvo greitai išspręsti

Icon Image

Birutė, 67 m. (pirkėja)
2018-08-06 Panevėžys

Apie PARDUOKBUTA.lt sužinojau iš draugų rekomendacijų. Šios įmonės veiklą vertinu tikrai teigiamai, nes iš jų nupirkau butą sūnui Panevėžyje. PARDUOKBUTA.lt paslaugas tikrai rekomenduočiau savo draugams ir artimiesiems ir įmonei siūlyčiau ir toliau dirbti ta linkme!

Icon Image

Gerda, 24 m. (apžiūrėjo butą)
2018-07-16 Panevėžys

Man ši paslauga patiko, nes galėjau pasiemusi raktus ramiai viską apžiūrėti. Niekas nepiršo savo nuomonės. Rekomenduočiau ir kitiems renkantis butą, tai išbandyti.

 

Icon Image

Erika, 40 m. (pirkėja)
2018-07-12 Panevėžys

Aptarnavimas profesionalus ir greitas, viskas konkrečiai ir aiškiai. Likome patenkinti.

Icon Image

Daiva, 45 m. (pardavėja)
2018-07-02 Panevėžys

PARDUOKBUTA.lt – puikus variantas, norint greit parduoti butą! Apie PARDUOKBUTA.lt sužinojau iš miesto reklamos. Įmones suteiktas paslaugas vertinu tikrai teigiamai. PARDUOKBUTA.lt rekomenduočiau savo draugams ir artimiesiems, jei reiktų greitai parduoti butą.

Icon Image

Linas, 63 m. (pardavėjas)
2018-05-10 Panevėžys

Procesas vyksta greitai! Šnekama rimtai, tvirtai ir protingai. Laikomasi susitarimu. Darbuotojų bendravimo manieros puikios.

Icon Image

Eglė, 26 m. (pirkėja)
2018-05-02 Panevėžys

Parduokbuta.lt rekomendavo draugas. Šios įmonės paslaugas vertinu puikiai, nes įvykdytas pirkimo sandoris pateisino lūkesčius ir tikrai parduokbuta.lt rekomenduočiau artimiesiems.

Icon Image

Algirdas, 53 m. (pirkėjas)
2018-04-06 Panevėžys

Buto pirkimas man padarė labai gerą įspųdį. Atstovas buvo labai taktiškas, tolerantiškas, aiškiai ir sklandžiai išaiškino man patikusio buto privalumus ir trūkumus. Ir dėl pirkimo kainos buvo parodytas lankstumas. Nuoširdžiai esu patenkintas, ir galvoju, kad Lietuvoje būtų daugiau tokių sąžiningų atstovų su kuriuo man teko bendrauti. Ateityje, jei tektų pardavinėti ar pirkti nekilnojamąjį turtą, kreipčiausi tik pas tos įmonės atstovus. Sėkmės Jums!
 

Icon Image

Tomas, 37 m. (pardavėjas)
2018-03-21 Panevėžys

Informaciją apie parduokbuta.lt radau internete. Suteiktas paslaugas vertinu puikiai ir tikrai rekomenduočiau įmonę draugams. Jūs dirbate gerai, o apie Jūsų ateitį mes negalime prognozuoti, tiesiog apie šį verslą mažai ką išmanome. Ačiū Jums!
 

Icon Image

Linas ir Alma, (pardavėjai)
2018-02-13 Panevėžys

Buvome nustebinti maloniu ir profesionaliu bendravimu. Nors iš pradžių buvome labai skeptiškai nusiteikę. Ačiū už profesionalumą.
 

Icon Image

Laima, 45 m. (pardavėja)
2017-10-24 Panevėžys

Pardavimo procesas vyko greitai ir sklandžiai.  Visus pinigus gavome dar tą pačią dieną, kai pasirašėme preliminarią sutartį, kuriuos panaudojome kito būsto pirkimui. Gavę pinigus, turėjome pakankamai laiko išsikraustymui. Didelis ačiū jūsų komandai.
 

Icon Image

Rūta, 38 m. (pardavėja)
2017-10-05 Panevėžys

Įmonės paslaugas gavau patikimai ir greitai. Abejonių niekas nekėlė. Jei prireiktų, kreipčiausi ir vėl. Jau parekomendavau savo pažįstamai.
 

Icon Image

Romualdas, (pardavėjas)
2017-09-26 Panevėžys

Mamos vardu dėkoju už greitai įvykusį sandorį, puikų bendravimą, greitą dokumentų pasirašymą.  Nejutome nepatogumų, kaip dažnai būna tvarkant panašius reikalus. Ačiū direktoriui Vaidui ir Jums, miela Egle.
 

Icon Image

Loreta, (pardavėja)
2017-09-12 Panevėžys

Manau, kad buvo viskas puiku, viskas sukosi dinamiškai ir greitai. Pradžioje buvo nesusikalbėjimas, kol susiderinome tarpusavio bendravimo ryšį, po to viskas ėjosi sklandžiai, be jokios įtampos.
 

Icon Image

Marius ir Simona, (pardavėjai)
2017-07-02 Panevėžys

Labai ačiū už pagalbą padedant nupirkti kitą butą! Be jūsų pagalbos nebūtumėm, taip greitai išpildę savo svajonę persikelti į didesnį butą.