Atsiliepimai

Atsiliepimai


Icon Image

Kristina, 35 m. (pirkėja)
2018-08-10 Panevėžys

Pirkau butą iš parduokbuta.lt. Buto pirkimas vyko sklandžiai ir operatyviai, malonus aptarnavimas. Drąsiai rekomenduoju savo pažįstamiems. Apie parduokbuta.lt sužinojau iš reklamos internete.

Icon Image

Ilona, 50 m. (pirkėja)
2018-08-09 Panevėžys

Malonus bendravimas dėl dalykiškų reikalų, susijusių su sandoriu. Sandoris įvyko sklandžiai ir geranoriškai. Derybų eigoje kilus klausimams, jie buvo greitai išspręsti

Icon Image

Birutė, 67 m. (pirkėja)
2018-08-06 Panevėžys

Apie PARDUOKBUTA.lt sužinojau iš draugų rekomendacijų. Šios įmonės veiklą vertinu tikrai teigiamai, nes iš jų nupirkau butą sūnui Panevėžyje. PARDUOKBUTA.lt paslaugas tikrai rekomenduočiau savo draugams ir artimiesiems ir įmonei siūlyčiau ir toliau dirbti ta linkme!

Icon Image

Gerda, 24 m. (apžiūrėjo butą)
2018-07-16 Panevėžys

Man ši paslauga patiko, nes galėjau pasiemusi raktus ramiai viską apžiūrėti. Niekas nepiršo savo nuomonės. Rekomenduočiau ir kitiems renkantis butą, tai išbandyti.

 

Icon Image

Erika, 40 m. (pirkėja)
2018-07-12 Panevėžys

Aptarnavimas profesionalus ir greitas, viskas konkrečiai ir aiškiai. Likome patenkinti.

Icon Image

Daiva, 45 m. (pardavėja)
2018-07-02 Panevėžys

PARDUOKBUTA.lt – puikus variantas, norint greit parduoti butą! Apie PARDUOKBUTA.lt sužinojau iš miesto reklamos. Įmones suteiktas paslaugas vertinu tikrai teigiamai. PARDUOKBUTA.lt rekomenduočiau savo draugams ir artimiesiems, jei reiktų greitai parduoti butą.

Icon Image

Linas, 63 m. (pardavėjas)
2018-05-10 Panevėžys

Procesas vyksta greitai! Šnekama rimtai, tvirtai ir protingai. Laikomasi susitarimu. Darbuotojų bendravimo manieros puikios.

Icon Image

Eglė, 26 m. (pirkėja)
2018-05-02 Panevėžys

Parduokbuta.lt rekomendavo draugas. Šios įmonės paslaugas vertinu puikiai, nes įvykdytas pirkimo sandoris pateisino lūkesčius ir tikrai parduokbuta.lt rekomenduočiau artimiesiems.

Icon Image

Algirdas, 53 m. (pirkėjas)
2018-04-06 Panevėžys

Buto pirkimas man padarė labai gerą įspųdį. Atstovas buvo labai taktiškas, tolerantiškas, aiškiai ir sklandžiai išaiškino man patikusio buto privalumus ir trūkumus. Ir dėl pirkimo kainos buvo parodytas lankstumas. Nuoširdžiai esu patenkintas, ir galvoju, kad Lietuvoje būtų daugiau tokių sąžiningų atstovų su kuriuo man teko bendrauti. Ateityje, jei tektų pardavinėti ar pirkti nekilnojamąjį turtą, kreipčiausi tik pas tos įmonės atstovus. Sėkmės Jums!
 

Icon Image

Tomas, 37 m. (pardavėjas)
2018-03-21 Panevėžys

Informaciją apie parduokbuta.lt radau internete. Suteiktas paslaugas vertinu puikiai ir tikrai rekomenduočiau įmonę draugams. Jūs dirbate gerai, o apie Jūsų ateitį mes negalime prognozuoti, tiesiog apie šį verslą mažai ką išmanome. Ačiū Jums!
 

Icon Image

Linas ir Alma, (pardavėjai)
2018-02-13 Panevėžys

Buvome nustebinti maloniu ir profesionaliu bendravimu. Nors iš pradžių buvome labai skeptiškai nusiteikę. Ačiū už profesionalumą.
 

Icon Image

Laima, 45 m. (pardavėja)
2017-10-24 Panevėžys

Pardavimo procesas vyko greitai ir sklandžiai.  Visus pinigus gavome dar tą pačią dieną, kai pasirašėme preliminarią sutartį, kuriuos panaudojome kito būsto pirkimui. Gavę pinigus, turėjome pakankamai laiko išsikraustymui. Didelis ačiū jūsų komandai.
 

Icon Image

Rūta, 38 m. (pardavėja)
2017-10-05 Panevėžys

Įmonės paslaugas gavau patikimai ir greitai. Abejonių niekas nekėlė. Jei prireiktų, kreipčiausi ir vėl. Jau parekomendavau savo pažįstamai.
 

Icon Image

Romualdas, (pardavėjas)
2017-09-26 Panevėžys

Mamos vardu dėkoju už greitai įvykusį sandorį, puikų bendravimą, greitą dokumentų pasirašymą.  Nejutome nepatogumų, kaip dažnai būna tvarkant panašius reikalus. Ačiū direktoriui Vaidui ir Jums, miela Egle.
 

Icon Image

Loreta, (pardavėja)
2017-09-12 Panevėžys

Manau, kad buvo viskas puiku, viskas sukosi dinamiškai ir greitai. Pradžioje buvo nesusikalbėjimas, kol susiderinome tarpusavio bendravimo ryšį, po to viskas ėjosi sklandžiai, be jokios įtampos.
 

Icon Image

Marius ir Simona, (pardavėjai)
2017-07-02 Panevėžys

Labai ačiū už pagalbą padedant nupirkti kitą butą! Be jūsų pagalbos nebūtumėm, taip greitai išpildę savo svajonę persikelti į didesnį butą.