fbpx

Apie mus

Apie mus


Apie mus

Kodėl mes tai darome?

Viskas ką mes darome ir kodėl mes tai darome – prasideda nuo Jūsų. Stengiamės pažinti Jus, savo klientus, įsiklausyti į Jūsų lūkesčius ir norus. Norime tapti pirmu pasirinkimu, kai atsiranda poreikis parduoti butą. Mes siekiame, kad buto pardavimas ir pirkimas taptų toks paprastas ir greitas, kaip kasdieninis apsipirkimas.

Įmonė PARDUOKBUTA.lt įkvėpta klientų, norinčių greitai ir saugiai parduoti savo turimą būstą bei iš karto gauti pinigus. Ne vienerius metus dirbdami šioje srityje, įmonės įkūrėjai matė poreikį keisti šio verslo koncepciją, padarydami ją lanksčia, inovatyvia ir sparčiai reaguojančią į pasaulyje vykstančius procesus bei atvirą socialiniams pokyčiams.

 „ Kiekvienas žogus turi teisę turėti tokius namus, kurie tenkina šios dienos poreikius “

Apie mus

Kas yra PARDUOKBUTA.lt?

Norint parduoti butą, nuo šiol Jums nebereikės galvoti kokia jo rinkos kaina, kaip paruošti namus pardavimui, kur reklamuoti, kaip elgtis atėjus pirkėjams, kaip sutvarkyti dokumentus.

PARDUOKBUTA.lt nupirks Jūsų butą šiandien konkurencinga rinkos kaina, sutvarkys dokumentus ir sumokės notaro mokesčius.

Buto pirkimas ir pardavimas, persikėlimas iš vienos gyvenamosios vietos į kitą, iš mažesnio į didesnį ir atvirkščiai, yra vienas svarbiausių įvykių gyvenime. Šis procesas dažnai sukelia daug streso, yra sudėtingas ir nenuspėjamas. Nuo 2015 m. mūsų įmonė PARDUOKBUTA.lt nupirko kelias dešimtys butų ir padėjo susirasti naujus namus savo klientams.