Apie mus

Apie mus


Apie mus

Kodėl mes tai darome?

Viskas ką mes darome ir kodėl mes tai darome – prasideda nuo Jūsų. Stengiamės pažinti Jus, savo klientus, įsiklausyti į Jūsų lūkesčius ir norus. Norime tapti pirmu pasirinkimu, kai atsiranda poreikis parduoti butą. Mes siekiame, kad buto pardavimas ir pirkimas taptų toks paprastas ir greitas, kaip kasdieninis apsipirkimas.

Įmonė PARDUOKBUTA.lt įkvėpta klientų, norinčių greitai ir saugiai parduoti savo turimą būstą bei iš karto gauti pinigus. Ne vienerius metus dirbdami šioje srityje, įmonės įkūrėjai matė poreikį keisti šio verslo koncepciją, padarydami ją lanksčia, inovatyvia ir sparčiai reaguojančią į pasaulyje vykstančius procesus bei atvirą socialiniams pokyčiams.

 „ Kiekvienas žogus turi teisę turėti tokius namus, kurie tenkina šios dienos poreikius “

Apie mus

Kas yra PARDUOKBUTA.lt?

Norint parduoti butą, nuo šiol Jums nebereikės galvoti kokia jo rinkos kaina, kaip paruošti namus pardavimui, kur reklamuoti, kaip elgtis atėjus pirkėjams, kaip sutvarkyti dokumentus.

PARDUOKBUTA.lt nupirks Jūsų butą šiandien konkurencinga rinkos kaina, sutvarkys dokumentus ir sumokės notaro mokesčius.

Buto pirkimas ir pardavimas, persikėlimas iš vienos gyvenamosios vietos į kitą, iš mažesnio į didesnį ir atvirkščiai, yra vienas svarbiausių įvykių gyvenime. Šis procesas dažnai sukelia daug streso, yra sudėtingas ir nenuspėjamas. Nuo 2015 m. mūsų įmonė PARDUOKBUTA.lt nupirko kelias dešimtys butų ir padėjo susirasti naujus namus savo klientams.

Apie mus

PARDUOKBUTA.lt atsiradimo istorija

PARDUOKBUTA.lt įmonė įkurta NT ir IT specialistų. Tai savo srities profesionalai, puikiai išmanantys nekilnojamojo turto ir informacinių technologijų rinką. Įmonės įkūrėjai pardavimų versle dirba daugiau nei 10 metų ir per šį laiką yra pardavę NT turto už daugiau nei 5 milijonus eurų. Per šį laikotarpį įgijimo praktinių žinių ir įgūdžių kokiomis sąlygomis geriausiai pirkti ir parduoti nekilojamąjį turtą bei kaip teisingai ir optimaliai reguliuoti šiuos procesus.

Kompanija PARDUOKBUTA.lt įkvėpta klientų, norinčių greitai ir saugiai parduoti savo turimą būstą, bei iš karto gauti pinigus. Augantys vartojimo poreikiai, judėjimo laisvė, laisvas kapitalo judėjimas, lanksčios darbo valandos – visa tai padarė didelę įtaką klientų vartojimo ir gyvenimo įpročiams. Tokia situacija lėmė žmonių modernesnį požiūrį į namus. Pakito ir suvokimas kas yra namai. Tai nebėra vien tik standartinis 50 kvadratinių metrų butas penkių aukštų name. Žmonėms namais tampa šalys, kultūros ir kitos neišmatuojamos erdvės. Parduokbuta.lt projekto kūrėjai, nuo pat įmonės kūrimo pradžios savo veiklai kėlė tik aukščiausius reikalavimus. Įmonės veikla vystyta taip, kad būtų operatyviai reaguojama į klientų poreikius ir per optimaliai trumpą laiką būtų nuperkamas kliento butas. Didelis dėmesys yra skiriamas ir kliento poreikiams, parduodant jam būstą, puikiai atitinkantį jo poreikius.

PARDUOKBUTA.lt įmonės tikslas ne tik skatinti nekilnojamojo turto rinkos augimą šalyje, bet keisti žmonių požiūrį ir jų gyvenimo būdą. Šiuo metu šią kompaniją sudaro profesionalai, dirbantys įmonės labui ir kiekvienam klientui atskirai. Specialiai šiai įmonei yra sukurtos informacinės sistemos, galinčios savarankiškai paskaičiuoti parduodamų objektų realias rinkos kainas. Įmonėje darbo procesai sureguliuoti taip, kad būstų pirkimo – pardavimų procesus kuo mažiau trikdytų nenumatytos žmogiško faktoriaus klaidos. Įmonė daug investuoja į patikimus kontaktus, informacijos sklaidą bei veiklos skaidrumą.

Kompanijos partneriai – tik rinkoje konkurencingos ir ilgus metus savo veiklą vykdančios įmonės bei valstybinės institucijos. „Žmonių požiūris į buto dokumentų paruošimą pardavimui privalo pasikeisti. Šis procesas nebegali toliau sunkinti kasdieninio žmogaus ritmo, gaišinti jo laiko buto apžiūroms bei varginantiems bendravimams dar tik su potencialiais klientais. Žmonės nori gyventi patogiai. Nėra teisinga, kad žmonės parduodami būstą jaučią įtampą, stresą ir baimę. Ne retai net šeimose ar porose kyla konfliktai dėl būsto pardavimo. Tai ne retai kyla dėl kompetencijų, žinių ir laiko trūkumo, nes jie apsiima rūpintis procesais, kuriuos turėtų atlikti profesionalai. Būtent tokia ir yra PARDUOKBUTA.lt idėja ir tikslas. Tad būtent vardan to tikslo mes nuosekliai ir kryptingai dirbame, ir tikrai nesustosime!“ - teigė PARDUOKBUTA.lt įkūrėjas ir idėjos iniciatorius.